En Güzel Hazır Mesajlar
Belirli Günler ve Haftalar

İyi Geceler Mesajları Sözleri

mesaj an gelir her şey anlamsızlaşır ve unutmak için bazen uyumak gerekir. Rüyaları hesaba katmadan, sabaha umut bağlayarak. Şimdi iyi geceler...
2015-06-23    engüzelmesajlar.com

mesaj Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, işte tam da öyle. Yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya ihtiyacım var sevgilim seni çok ama çok seviyorum evet sık sık yazamıyorum sana ama gerçekten yazabilecek zamanı bulamıyorum. Seni öyle özledim ki bir bilsen. Sana öyle bir sarılasım var ki hani dünyayı sarıp çevresine alan Jüpiter var ya öyle sarılasım. Var sonsuza dek sarılasım var şuan yanında olmak isterdim ve ya sen benim yanımda sımsıkı sarılıp uyumak istiyorum. Bir de öperek uyumak olmaz tabi seni kocaman öpüyorum sevgilim iyi geceler tatlı rüyalar.
2018-08-26    İki aşık. ...

mesaj Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın Sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum. İyi geceler
2014-05-30    engüzelmesajlar.com

mesaj Sen, derin uykularda binbir çeşit rüyalar içindeyken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül, biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.
2014-04-29    berfin

mesaj İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.
2012-08-13    engüzelmesajlar.com

mesaj Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim... Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum, huzurla uyu bitanem. Huzurlu ve mutlu... İyi geceler... Seni seviyorum.
2012-08-13    engüzelmesajlar.com

mesaj Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.
2012-08-13    engüzelmesajlar.com

mesaj Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.
2012-08-13    engüzelmesajlar.com

mesaj iyi uykular sevgilim, rüyanda beni gör hem de seni hasretle öperken :)
2014-05-30    engüzelmesajlar.com

mesaj Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin başharflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkitoma.
2012-08-13    engüzelmesajlar.com

mesaj Sabahların güneşi kalbini, gecelerin yıldızları ise gözlerini anımsatır bana bitanem iyi geceler.
2014-05-30    engüzelmesajlar.com

mesaj Değil midir, sonumuz bir avuç toprak. Korkumuz yok ölümden, tek korkumuz unutulmak... İyi geceler.
2015-07-04    engüzelmesajlar.com

mesaj Yoruldum, iyi geceler. Selam eder büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim.
2015-06-21    taner

mesaj Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun.. İyi geceler..
2012-08-13    engüzelmesajlar.com

mesaj Rüyalarda Hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek İçin Sevdiğim Yaşama Sebebim İyi Geceler
2014-05-30    engüzelmesajlar.com

mesaj İyi geceler annem babam kardeşim, tatlı rüyalar yine gece oldu yine ayrılıyoruz
2015-04-24    mert

mesaj Bir gün hayatına biri girer ve günaydın mesajı atmadığı zaman uyanmak, iyi geceler mesajı atmadığı zaman uyumak zorlaşır. (Chamaco)
2013-12-26    günaydınmesajları.com

mesaj Görebiliyorsan eğer gökteki parlak yıldızları ve hissediyorsan gecenin huzur veren sessizliğini, sana güzel bir gece diliyorum, iyi geceler bitanem, aşkım...
2015-06-23    engüzelmesajlar.com

iyi geceler mesajları iyi uykular mesajı iyi geceler sözleri sevgiliye iyi geceler mesajları arkadaşa iyi geceler mesajı iyi geceler sms iyi geceler kısa mesaj gece mesajları kısa iyi geceler mesajları iyi geceler sms mesajları

İyi Geceler Mesajları Sözleri- 2023 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

İyi Geceler Mesajları Sözleri İçin 192 Mesaj Bulundu.

Bir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen :